Pro lektory

Jste jazykový lektor?
Zajímá vás, jak vést asynchronní výuku nebo vytvářet videa ve formátu Instagram Reels?

Ráda se s vámi podělím o své zkušenosti.

Lektorkou angličtiny jsem od roku 2013, začínala jsem spoluprací s jazykovými školami a učila skupiny a jednotlivce ve firmách i veřejných kurzech. Časem mi ale dávala největší smysl individuální online výuka, a tímto směrem se tedy od roku 2015 soustředila moje pozornost.

Hledám ale stále nové způsoby práce se studenty, a proto jsem chtěla vyzkoušet vedení studentů prostřednictvím zadávání samostatné práce přes Google Učebnu, poskytování zpětné vazby a případných občasných konzultací, ke kterému mě inspirovali jiní kolegové. Koncept asynchronní výuky jsem si přizpůsobila, se zkušebními studenty otestovala a získala od nich zpětnou vazbu. Postupně jsem celé fungování vyladila tak, aby bylo pro studenty přínosné a pro mě proveditelné. Užitečné poznatky a tipy z praxe tak můžu sdílet s vámi.

Na začátku roku 2021 jsem se začala věnovat instagramovému profilu Angličtina pod palcem. Nedlouho potom Instagram přišel s novým typem příspěvků – videi Reels. Jako novou funkci je chce algoritmus sítě podporovat, a proto mají několikanásobný dosah než ostatní druhy obsahu. To jsem se tedy snažila od začátku využít, abych svůj profil zviditelnila a naučila jsem se s Reels pracovat. A s tím můžu pomoct i vám – ať nemusíte opakovat ty stejné začátečnické chyby jako já, ušetříte si tím čas a zachováte profesionální tvář.

Konzultace pro jazykové lektory

1 000 / 90 minut
  • provedení základními principy a postupy pro úspěšnou tvorbu Instagram Reels nebo vedení asynchronní výuky
  • praktické tipy a čeho se vyvarovat
  • zodpovězení vašich dotazů

Chcete si ušetřit čas a zjistit, jak s asynchronní výukou nebo IG Reels začít?

Pojďme si ujasnit, co potřebujete, a dohodnout si termín konzultace.

A jaké zkušenosti mají s konzultacemi pro lektory jazyků jiní?

Více informací i autentické zkušenosti dalších jazykových lektorů najdete ve výběrech na mém Instagramu ve formě videa.

Kde najdete mnou vytvářený obsah?

Jsem aktivní na sociálních sítích – na Instagramu a Facebooku se dělím o tipy, jak můžou studenti pracovat na své angličtině, i o to, jakým způsobem pracuju.

Kromě toho taky píšu blog, kde najdete užitečné informace i jako lektoři.