Anglicky se domluvíte, ale otázky vás znervózňují?

Chcete se přirozeně zapojovat do konverzace v angličtině a nebát se ptát?

Už vás nebaví, když vám otázka trvá vytvořit tak dlouho, že se do té doby téma stočí úplně jinam?

Chcete si tvoření otázek zautomatizovat a být tak dobrým parťákem do každé konverzace?

Přihlaste se do 4týdenního kurzu
PTÁME SE ANGLICKY BEZ OSTYCHU

a začněte konečně pokládat otázky pohotově

Už nebudete jen tichým přihlížejícím ale aktivním účastníkem rozhovoru!

Co o kurzu říkají absolventi?

Do kurzu jsem šla s tím, že s tvořením otázek nemám větší problém (přeci se domluvím), ale procvičení mi neuškodí. Vyhovovalo mi, že vysvětlení je možné si projít jako videa nebo text, a i cvičení jsou rozmanitá. Každý si tak může zvolit to, co mu nejlépe vyhovuje. Nejtěžší pro mě byla zadání, kde se mají namluvit otázky k zadanému tématu. Kurz mi také pomohl, abych si uvědomila, že je rozdíl mezi přímou a nepřímou otázkou. Výhodou je, že i po skončení kurzu se můžu k lekcím a všem doprovodným materiálům vracet.
studentka Hana Havlínová
Hana Havlínová
Přiznám se, že do kurzu jsem šla s lehkou skepsí, protože už jsem se dlouho učila angličtinu. Biflovala jak má být správný slovosled otázky, ale pořád mi to nešlo, pořád jsem se při tvorbě zasekávala. A pak jsem narazila na kurz od Kačky, řekla jsem si, že to naposledy zkusím a ono to vyšlo. Provedení bylo skvěle přizpůsobené dnešní době – vše online, rychlé a jasné vysvětlení. Pokud vysvětlení nestačilo k dispozici bylo plno dalších odkazů na vysvětlení stejné problematiky, ale trochu jiným způsobem (každému vyhovuje něco jiného). Úkoly na procvičení zabraly hodinku času, byly zábavné a poučné. Pokud něco nebylo jasné vždy tu byla možnost napsat Kačce zprávu s požadavkem na vysvětlení. Celé to bylo naprosto nenucené, přirozené a hlavně zábavné a já konečně vím, jak správně poskládat větu a nebojuji se slovosledem a časy.
studentka Petra Benušová
Petra Benušová

Jak kurz funguje?

Prostřednictvím své vlastní Google Učebny dostanete každý týden zadání, ve kterém se budete věnovat otázkám do hloubky. Úkoly si uděláte a já vám na ně další týden poskytnu individuální zpětnou vazbu, zodpovím otázky a pomůžu vám všechno si ujasnit.

Co s kurzem získáte?

Dostanete odpověď na to, co potřebujete

Lépe si s lidmi porozumíte

Vaše konverzace budou hodnotnější

Kurz se pro vás hodí, pokud:

Obsah kurzu

Témata:

Jak vypadají zadání:

Ptáte se, kdo vlastně jsem?

KATEŘINA VALENTOVÁ – lektorka & překladatelka

Pomáhám lidem i firmám efektivně komunikovat v angličtině a češtině. Jazyk jako takový mě vždycky fascinoval, proto jsem se tímto směrem vydala i ve svém studiu a věnuju se mu dál. Od roku 2013 působím jako lektorka angličtiny a v roce 2015 jsem se začala věnovat také překladům. Nejzásadnější pro mě vždycky je, aby si lidé v konkrétní situaci co nejlépe porozuměli. Své studenty proto učím používat angličtinu s větší jistotou a tak, aby jejich projev obstál v komunikaci i v jakémkoliv prostředí. Vyžaduje to samozřejmě jejich snahu a píli, proto se snažím být nejen průvodcem v jejich procesu učení, ale také motivátorem a podporou. Proč jsem vytvořila tento kurz zjistíte ve videu.

Co ještě potřebujete vědět:

Ptáme se anglicky na otázky

1 500 / 4 týdny
  • Podrobné vysvětlení a procvičení tvoření anglických otázek na úrovni B1
  • 4 týdny zadání samostatné práce
  • Individuální zpětná vazba po odevzdání práce každý týden
  • Prostor pro dotazy
  • 2 bonusy: minikurz Typické chyby v anglických otázkách & Přehled anglických časů